روان پزشك
تفاوت روانپزشکی و روانشناسی
روانپزشکی و روانشناسی حرفه با هم تداخل دارند. پزشکان در هر دو - روانشناسانو روانپزشکان - متخصصان سلامت روانی هستند. منطقه خود را از تجربه و تخصص ذهن است - و راه آن را بر رفتار و رفاه. آنها اغلب با هم کار کنند برای جلوگیری، تشخیص و درمان بیماری های روانی. و هر دو به کمک به مردم ذهنی خوبی باقی بماند متعهد است.ولی تفاوت هایی بین روانپزشکی و روانشناسی است. و مردم گاهی اوقات کسانی که تفاوت گیج کننده، به ویژه هنگامی که آنها به دنبال کمک پیدا کنید. به مسائل حتی بیشتر گیج کننده، روانشناسان و روانپزشکان تنها متخصصان سلامت روانی شما می توانید از را انتخاب کنید.

می مشاوران بهداشت روان، مددکاران اجتماعی، پرستاران، و دیگران که با مسائل مربوط به سلامت روان برخورد وجود دارد. و اگر شما روش های متعدد در نظر به درمان، اعم از مشاوره به اشکال مختلف از روان درمانی، کل سیستم سلامت روان آغاز می شود به مانند یک پیچ و خم که تقریبا غیر ممکن است به حرکت است.اما در اینجا یک راهنمایشما می توانید برای کمک به شما راه خود را از طریق پیچ و خم که است.از کجا شروعبا سلامت روانی، به خصوص اگر آنها مزمن هستید، می تواند ناتوان کننده. بدن شما می تواند فیزیکی به افسردگی یا اضطراب بسیار شبیه به آن را به بیماری جسمی می کند پاسخ می دهند. و گاهی اوقات، مشکلات روحی و روانی در واقع می تواند توسط یک وضعیت جسمی ایجاد می شود. بنابراین اولین کسی برای دیدن اگر شما فکر می کنم شما دچار یک مشکل روانی دکتر مراقبت های اولیه خود را است.دکتر شما در مورد علائم شما، چه مدت شما داشتن شده است آنها را بپرسید، و اینکه آیا آنها ثابت هستید آیند و می روند. دکتر شما برای مشکلات جسمی که ممکن است علت علائم خود را بررسی کنید و کمک به شما تصمیم می گیرید که چه نوع از سلامت روان حرفه ای و چه نوع از درمان ممکن است برای شما بهتر.
کلمات کلیدی مرتبط: MS در ایمنی و مهندسی بهداشت , منطقه 21 تایپیست دانشجویی , ادیو متری و سنجش شنوایی , مترجم زبان پاره وقت منطقه هفده , آهنگسازان و نوازندگان , استخدام پرستار کودک در شهرک غرب , کارمند آژانس مسافرتی , حقوق یک پیک موتوری در زاهدان مسلط به زبان انگلیسی , مترجمی زبان های دنیا , تعمیرکار ماهر ماهر در افسریه ,
چهارشنبه سیزدهم 8 1394
(0) نظر
برچسب ها :
X